Skip to main content

Android

Czas życia baterii w smartphonach - Galaxy S2

Zamieszczone w

Wystarczy wrzucić do wyszukiwarki tekst w rodzaju: „Galaxy S2 battery life" by zostać oplutym tysiącem linków do forów, blogów i stron na których ludzie żalą się na beznadziejne baterie w najnowszych Samsungach, licytują się swoimi rekordami bez doładowywania, które rzadko przekraczają kilkanaście godzin. „Witaj w świecie smartphone'ów" to bardzo często pojawiający się komentarz.

Nie za bardzo rozumiem czemu ludzie nie wierzą, że Galaxy S2 może działać bez doładowywania przez ponad dobę. Ja swój telefon ładuje średnio co 3 - 4 dni. Dziwne? Wcale nie. Właśnie zakończyłem mały eksperyment, podczas którego nie ładowałem swojego Galaxy przez, uwaga, ponad 9 dni!!!.

nook - zmiana czcionek systemowych

Odkąd poradziłem sobie z polskimi literkami w książkach (za pomocą czcionek zewnętrznych lub włączonych do książki) już tylko jedna rzecz denerwowała mnie w moim nooku. Brak polskich liter na liście książek i na pasku statusu.

nook - moja opinia

Zamieszczone w

Jako osoba czytająca głównie po polsku mam chyba nieco inną perspektywę niż autorzy większości opisów tego urządzenia w sieci. Dlatego zdecydowałem się spisać moje wrażenia dotyczące czytnika e-książek (czyli ibuk ridera jak mawiają niektórzy), mojej nowej zabawki - nooka.