Skip to main content

Zrób To Sam: trzymadełko (stojak) do telefonu

Zamieszczone w

W swym wieku szczenięcym pasjami uwielbiałem arcyciekawy program telewizyjny Pana Adama Słodowego. Ten sympatyczny człowiek potrafił przykuć uwagę niejednego dzieciaka. Co prawda, nie pamiętam żeby kiedykolwiek natchnął mnie on wtedy do jakichś majsterkowiczowo-twórchych działań (moje wrodzone skłonności związane z rozkręcaniem wszystkiego co wpadło mi w ręce na mniejsze części, należy oczywiście pominąć) ale przypuszczam, że to dzięki niemu czuję czasem silne parcie, żeby spróbować zrobić coś z niczego. Jakiś czas temu, właśnie to parcie spowodowało, że wyprodukowałem poniższe paskudztwo: trzymadełko do telefonu.

Ten miniprojekt był bardzo krótki i w zasadzie zawdzięczam go swoim skłonnościom do chomikowania. Po dużym remoncie sprzed kilku lat, wciąż po kątach naszej ciasnej Norki walają się nam różne przedmioty, dla których znalezienie powodów dla których ich od razu nie wyrzuciłem do kosza, nie dość że sprawiłoby mi nielada kłopot to i tak ostatecznie by się nie udało. Tajemniczy artefakt o nieznanej mocy i przeznaczeniu (znaczy się: wichajster, dynks.... no dobra - jakiś śmieć)Tajemniczy artefakt o nieznanej mocy i przeznaczeniu (znaczy się: wichajster, dynks.... no dobra - jakiś śmieć)

Oto świetny przykład. Nie mam najmniejszego pojęcia co to jest lub co też to kiedyś było, czemu służyło i skąd się u nas wzięło. No dobra, wzięło się stąd, że kiedyś tego nie wyrzuciłem.

Chwila reflekcji nad magią losów przedmiotów martwych, jakieś zaplątane kombinerki i nagle okazało się, że znalazłem sens dalszego istnienia dla tego... czegoś. To znaczy, sens dalszego istnienia tego czegoś w naszym mieszkaniu. Trzymadełko w swym ostatecznym, nieskomplikowanym kształcieTrzymadełko w swym ostatecznym, nieskomplikowanym kształcie
Niestety zabrakło kilku centymetrów tego ustrojstwa, żeby konstrukcja była znacznie bardziej stabilna i solidna, ale cóż - i tak nie jest źle. Jak na projekt, który trwał około 4 minuty, jakość tego "produktu" jest zaskakująco zadowalająca :-D.

Trzymadełko do telefonu trzyma telefonTrzymadełko do telefonu trzyma telefon

Trzymadełko do telefonu trzyma telefonTrzymadełko do telefonu trzyma telefon

Rewelka

Już mniejsza o produkt, ale tekst towarzyszący mnie powalił (w pozytywnym znaczeniu). Masz talent :-) Pisz, pisz więcej. Pozdrawiam. Przemas.